Здравствуйте пожалуйста помогите мне решить задачу мне нужно срочно
Про тягом місяця трьома поштовими машина ми перевезли 7046 посилок. Першою і другою машина ми перевезли разом 3442 посилки, а другою і третьою— 4315 посилок. Скільки посилок перевезли кожною машиною окремо ?
2. Розв’яжи задачу. Для конструктор і впридбали 70 кулькових ручок, по 8 грн кожна, і 60 маркерів, по 12 грн кожен. На скільки більше гривень заплатили за маркери ,ніж за ручки?
- 22.07.2018 07:19
- Математика
Ответы и объяснения 1
(3442+4315)-7046=x
x=711 посилок перевезли другою машина
3442-711=2731 посилок перевезли першою
4315-711=3604 посилок перевезли третьою
Итого
2731 першою, 711 другою, 3604 третьою
2) 70*8=560 грн заплатили за ручки
60*12=720 грн заплатили за маркери
720-560=160 грн
Итого
За маркери заплатили бiлше на 160 грн
- 23.07.2018 07:20