З одного місця в друге пасажирский поїзд проходить на 45хвилин швидше ніж товарний.Обисліть відстані між містами якщо швидкість пасажирського поїзду 48 км за годину а товарного 36 км за годину
- 23.09.2018 14:37
- Математика
Ответы и объяснения 2
х:36-время товарного поезда
время 45 мин=3/4 ч
х:48-время пассажирского поезда
OTVET 108 km
- 24.09.2018 07:46
х+3/4ч-время товарного
48*х=36*(х+3/4)
48х-36х=36*3/4
12х=27
х=27/12
х=9/4ч время пассажирского
48*9/4=12*9=108км-расстояние
- 25.09.2018 20:23