Помогите решить задачу для 5 класса:
Два міста віддалені один від одного на 900 км. З одного міста вийшов поїзд, а з другого, одночасно в тому самому напрямі вилетів літак і через три години наздогнав поїзд. Визначити швидкість поїзда та літака, коли відомо, що швидкість поїзда у 7 разів менша, ніж швидкість літака.
- 03.08.2018 05:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 часть - скорость поезда
7 частей - скорость самолета
7-1=6 частей составляют 300 км/ч
300:6=50 (км/ч) скорость поезда
50*7=350 (км/ч) скорость самолета
или
х - скорость поезда
7х - скорость самолета
7х-х=300
6х=300
х=300:6
х=50 (км/ч) скорость поезда
50*7=350 (км/ч) скорость самолета
- 04.08.2018 17:00