На двох полицях стояло порівну книжок. Коли з першої полиці взяли 3 книжки, а з другої - 14,то на першій полиці залишилося у 2 рази більше книжок,ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку ?
- 27.09.2018 15:29
- Математика
Ответы и объяснения 2
2(х-14)=х-3
2х-28=х-3
2х-х=28-3
х=25 (книг)
Ответ: сначала на каждой полке было по 25 книг
- 29.09.2018 04:07