Знайдіть сумму 12 перших членів арифметичної прогресії (), якщо
- 19.08.2018 05:50
- Математика
Ответы и объяснения 2
sn=n(a1+an)/2
s12=12(10+26)/2
s12=6.(10+26)
s12=6.36
s12=216
========
- 21.08.2018 05:11