Катер плив 3,2 год за течією і 2,9 год проти течії. проти течії катер проплив на 11,2 ки менше , ніж за течією знайти щвидкість течії , якщл власна швтдкість катера 17км/ год
Допоможіть пліз
Очень надо
Срочно
- 21.08.2018 04:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
54,4 + 3,2x - 49,3 + 2,9x =11,2
5,1 + 6,1x = 11,2
6,1x = 11,2-5,1
6,1x=6,1
x=1км/ч скорость течения реки
- 22.08.2018 14:50