В саду росли троянди, гладіолуси і жоржини . Троянди становили 60% усіх квітів, гладіолуси- 40% троянд, а жоржин було 32 квітки. Скільки троянд росло в саду?
- 26.08.2018 19:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
Пусть х - все цветы, тогда
0,6х - розы (60% всех цветов)
0,4 * 0,6х = 0,24х - гладиолусы (40% роз)
32 - георгины
Уравнение: х - (0,6х + 0,24х) = 32
х - 0,84х = 32
0,16х = 32
х = 32 : 0,16
х = 200 - все цветы в саду
0,6 * 200 = 120 - розы
Вiдповiдь: 120 троянд росло в саду.
Проверка:
200 * 0,6 = 120 - розы
200 * 0,24 = 48 - гладиолусы
32 - георгины
120 + 48 + 32 = 200 - все цветы в саду
- 27.08.2018 20:43