Власна швидкість теплохода дорівнює 20цилих 1 друга, швидкість течії річки — 1 цила 7 восьмих км/год. Знайдіть швидкість 8 теплохода за течією річки та його швидкість проти течії.
- 14.08.2018 12:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
швидк. течії Vтеч = 1 7/8 км/год,
швидкість за течією:
Vза теч. = Vвл + Vтеч,
Vза теч. = 20 1/2 + 1 7/8= 41/2 + 15/8= 164/8 + 15/8= 179/8= 22 3/8 км/год,
швидкість проти течії:
Vпроти = Vвл - Vтеч,
V проти = 20 1/2 - 1 7/8 = 41/2 - 15/8 = 164/8 - 15/8 = 149/8 = 18 5/8 км/год
- 15.08.2018 18:52