Помогите!!! УМОВА
Данило прочитав книжку за три дні. Першого дня він прочитав 9 сторінок, другого на 2 сторінки більше,ніж першого, а третього дня -стільки ж , скільки першого дня. Скільки сторінок у книзі?
- 07.09.2018 21:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
На 2 стр больше во 2-й день
9 стр - в 3-й день
Сколько всего?
9+(9+2)+9=9+11+9=29 (стр)
Ответ: в книге 29 страниц
- 08.09.2018 13:39