У прямокутному трикутнику АВС кут С = 90° ,АС = 3, ВС =4, обчисліть косинус кута А
- 26.09.2018 23:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
АВ² = АС² + ВС²
АВ² = 3² + 4² = 9 + 16 = 25
АВ = √25 = 5 (см)
2. cosA = AC/AB = 3/5 = 0.6
- 27.09.2018 20:35