На скільки процентів зміниться величина, якщо вона: а) збільшиться в 3 рази; б) зменшиться в 10 разів.
- 01.09.2018 00:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
б) х=100% х/10=10% уменьшится на х-х/10=100-10=90%
- 02.09.2018 04:14