На зиму мама вирішила заготовити сушені груші та яблука. Маса сушених фруктів стаеовить 15% маси свіжих. Скільки потрібно зібрати фруктів , щоб отримати 6 кг сушених?
- 27.08.2018 08:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
х кг - 100%, откуда х = 6 · 100 : 15 = 40 (кг) - нужно взять свежих
Ответ: 40 кг.
- 28.08.2018 18:53