У двох однакових мішках зерна на 4ц 20кг менше, ніж у семи таких самих мішках. Скільки всього зерна у семи мішках?
- 27.07.2018 06:33
- Математика
Ответы и объяснения 2
4ц20кг=420кг
420:5=84 кг в одном мешке
84*2=168 кг в двух мешках.
84*7=588кг в семи мешках
168+588=756кг=7ц56кг в девяти мешках
- 28.07.2018 07:33
4ц 20 кг = 420 кг
2) 420 : 5 = 84 кг - в одном мешке
3) 2 + 7 = 9 мешков - всего
4) 84 * 9 = 756 кг = 7ц 56кг - всего зерна.
- 29.07.2018 03:27