Після двох послідовних знижень ціни, перше з яких було на 20%, а друге - 10% , стрілець став коштувати 108 грн. Якою була початкова ціна стільця?
- 21.08.2018 08:52
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) (0,8*Х)*90% = 0,8*0,9*Х = 0,72*Х = 108 грн - после второго снижения на 10%
3) Х = 108 : 0,72 = 150 грн - начальная цена - ОТВЕТ
- 23.08.2018 00:03