Екі пойыз екі станциядан бір мезгілде шығып бір-біріне қарама-қарсы жүрді бірінші пойыздың жылдамдығы 58км/сағ ал екіншісінікі одан 4 км/сағ артық 4 сағаттан кейін олардың арақашықтығы 158 км болды станциялардың арақашықтығын тап
- 07.08.2018 08:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
1-ши поездин жылдамдыгы 58+4=62км/с. 4 сагатта ол 62×4=248км журди
еки поезд 4 сагатта 248+232=480км журди жане арасында 158 км калды
480+158=638км
станциялардын аракашыктыгы 638км
- 08.08.2018 06:14