Катер за течією річки пропливає 11 5/6 км за годину, а проти течії - 4 1/2 км за годину. Знайдіть швидкість катера і швидкість течії річки.
- 08.07.2018 10:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
7 1/3:2=22/3:2=22/6=3 2/3 (км/ч) скорость течения
11 5/6-3 2/3=11 5/6-3 4/6=8 1/6 (км/ч) собственная скорость катера
Ответ:собственная скорость катера 8 1/6 км/ч, скорость течения 3 2/3 км/ч
- 09.07.2018 08:16