Коротку умову задачі спочатку перед рішенням ДОПОМОЖІТЬ КОРОТКО ЗАПИСАТИ УМОВУ ЗАДАЧІ Купили 8 однакових блокнотів по 3 грн. і одну ручку за 7 грн.На скільки більше заплатили за всі блокноти ,ніж за ручку
- 20.09.2018 05:41
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 ручка за 7 грн
На ? більше
1) 8 * 3 = 24 грн (за блокноти)
2) 1 * 7 = 7 грн (за ручку)
3) 24 - 7 = 17 грн
Відповідь: на 17 грн більше заплатили за всі блокноти, ніж за ручку.
- 22.09.2018 00:25