Ұзындығы 1 метр 20 сантиметр лентадан ұзындықты өлшейтін құралды пайдаланбай, 45 сантиметр лентаны қалай қиып алуға болады?
- 14.07.2018 21:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
Ягни 1м 20см ол 120см
120/2=60
60 | 60/2
30 | 30/2=15
30+15=45см
- 15.07.2018 18:45