В електропоiздi iхало 27 дiтей що становить 1/8 загальноi кiлькостi пасажирiв.жiнки становлять 4/9 усiх пасажирiв.скiльки всього жiнок i дiтей iхало в електропоiздi
- 06.09.2018 17:47
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 27 : 1/8 = 27*8 = 216 чел - всего.
Часть от целого находим умножением.
2) 216 * 4/9 = 24*4 = 96 чел - женщин
3) 96 + 27 = 123 чел - женщины и дети - ОТВЕТ
- 08.09.2018 00:23