Периметр трикутника 58 см. Сума довжин першої і другої сторони 43 см, а сума довжин другої і третьої 40 . Знайди довжину кожної сторони.
ПЛІСС
- 01.08.2018 04:10
- Математика
Ответы и объяснения 2
40-15=25(см)друга
43-25=18(см)перша
25+18+15=53(см)всего
- 03.08.2018 00:30