Решить задачу:розчин містить 4% солі.Скільки грамів міститься в 350 г розчину
- 10.07.2018 12:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
350 г * 4% = 350*0,04 = 14 г соли - ОТВЕТ
- 11.07.2018 10:54