Обчисліть значення виразу, вікористовуючи розподільну властивість множення:
1)93*24-27*24+66*76
2)82*46+82*54+135*18-18*35
- 10.09.2018 03:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 82*46+82*54+135*18-18*35=82*(46+54)+18*(135-35)=82*100+18*100=
= 100*(82+18)=100*100=10000
- 11.09.2018 18:54