Знайти-1/5 від 15. 1/6від 24 1/3 від суми чисел 55і28. Бабуся спекла 18 пиріжків з маком.а з повидлом -на 12 пиріжків більше.ніж з маком. Внуки зїли 1/3 усіх періжків. Скільки пиріжків зїли внуки?
- 09.09.2018 00:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
Задача: 18+12=30-з маком.
30+18=48-всі пиріжки.
48/3=16
Відповідь:16.
- 09.09.2018 00:32