У магазин привезли 200 кг яблук. 56 кг яблук відправили в дитячій садок , а решту-розклали у 16 однакових ящиків.Скільки кг яблук поклали у кожний ящик?
- 13.09.2018 14:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
200-56=144(кг) яблук розклали по шухлядах
144:16=9(кг) яблук у кожному ящику
відповідь по 9 яблук поклали в кожний ящик
- 15.09.2018 00:24