На виконання домашнього зпавдання учень витратив 2 год 15 хв. При цьому завдання з української мови і математики він виконував по 40 хв, завдання з історії 25 хв, а решту часу завдання з англійської мови. Скільки часу зайняло виконання домашнього завдання з англійської мови? Поможіть!))
- 14.09.2018 02:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 2год15хв=2*60 хв+15хв=120хв+15хв=135 хв - витратив учень на виконання домашнього завдання
2) 40+40=80 хв - витратив учень на завдання з української мови і математики
3) 80+25=105 хв - витратив учень на завдання з української мови, математики і історії
4) 135-105=30 хв - витратив учень на завдання з англійської мови
відвовідь: 30 хв
- 15.09.2018 00:26