Зведіть рівняння прямої до рівняння з кутовим коефіціентом.
x+7y-3=0
пожалуйста помогите!!! Зарание спасибо)))
- 15.07.2018 07:25
- Математика
Ответы и объяснения 1
X+7y-3=0
7у = -х +3
у = -1/7 х +3/7
Угловой коэффициент = -1/7
- 16.07.2018 10:52