Купили 6 кг цукерок і 8 кг печева заплативши за всю покупку 144 грн . скілкь коштує 1 кг печеваякщо 1 кг цукерок коштує 12 грн
- 21.09.2018 13:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 кг цукерок коштує 12 грн
нехай 1 кг печева коштує х грн
6кг*12грн + 8кг * х грн = 144
72 + 8*х = 144
8*х = 72
х = 72/8 = 9грн
В: 9 грн
- 22.09.2018 06:54