В магазині було 384 пари взуття, з них чоловічого взуття 1/4, а жіночого - 1/3 від усіх пар взуття, решта дитяче взуття. Скільки пар дитячого взуття було в магазинні
- 17.09.2018 19:47
- Математика
Ответы и объяснения 2
384 * 1/4 = 96 пар взуття чоловічого
384 * 1/3 = 128 пар взуття жіночого
384 - 96 - 128 = 160 пар дитячого
Відповідь: 160 пар взуття
- 18.09.2018 11:09
1/4+1/3=3/12+4/12=7/12 часть - мужская и женская обувь
384*7/12=384*7:12=224 (пары) - мужская и женская обувь
384-224=160 (пар)
Ответ: в магазине 160 пар детской обуви
Или:
384*1/4=384:4=96 (пар) мужская обувь
384*1/3=384:3=128 (пар) женская обувь
96+128=224 (пары) мужская и женская
384-224=160 (пар)
Ответ: в магазине 160 пар детской обуви
- 19.09.2018 00:43