За першу годину велосипедист проіхав 40% наміченого маршруту за дру годину 7/15 а за третю -решту, Яку частину маршруту проіхав велосипедист за третю годину
- 03.08.2018 05:46
- Математика
Ответы и объяснения 1
1-(4/10+7/15)=30/30-26/30 =4/30=2/15 сподіваюся на найкращу відповідь
- 04.08.2018 17:25