Два кути трикутника дорівнюють 60 і 45, а сторона що лежить проти більшого з цих кутів, дорівнює 3корня2. Знайти довжину сторони трикутника, яка лежить проти меншого кута
- 13.08.2018 18:09
- Математика
Ответы и объяснения 1
Третя сторона в квадраті дорівнює 52+72-2*5*7*cos60=25+49-70*1/2=
=74-35=39
Третя сторона дорівнює √39див≈6б2см
S=1/2*5*7*sin60=1/2*35*0,866≈15,2см2
- 14.08.2018 14:27