Одна сторона прямокутника дорівнює 8 см,а інша- у 3 рази більша.Знайди його периметр і площу
- 01.08.2018 14:42
- Математика
Ответы и объяснения 2
А=8 см
b=у 3 більша
1) 8*3=24(см)-2-га сторона
2) Р=2(а+b)
Р=2(8+24)=64(см2)
3) S=ab
S=8*24=192(см3)
Відповідь:64см2, 192см3.
- 02.08.2018 00:45
Нехай одна сторона (8 см) = х см, тоді друга - 3х. Р=х+х+3х+3х= 8х За умовою х=8 см, отже 8*8=64 см, периметр прямокутника. Перевірка: 8+8+24+24=64
- 03.08.2018 07:25