Найти значення f(-3)+f(0)-f(1) для функції f(x)=5x2-4x-5
ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НАДО
- 14.07.2018 04:14
- Математика
Ответы и объяснения 1
Спочатку знайдемо значення функції у кожній з даних точок окремо.
f(-3) = 5 · (-3)² - 4·(-3) - 5 = 45 + 12 - 5 = 52
f(0) = 5 · 0² - 4·0 - 5 = -5
f(1) = 5 · 1² - 4 ·1 - 5 = -4
f(-3)+f(0)-f(1) = 52 + (-5) - (-4) = 51
Відповідь: 51
- 15.07.2018 23:14