Перше число 84. Друге число становить 75 % першого, а третє - 50 % суми першого і другого. Знайдіть середнє арифметичне цих трьох чисел.
73,5
70,5
69,5
68,5
- 09.07.2018 20:01
- Математика
Ответы и объяснения 1
84*0,75=63 друге число
84+63=147 перше і друге разом
147*0,5=73,5 третє
(84+63+73,5):3=73,5 середнє арифмет
============================
- 01.01.1970 00:00