Знайдіть корені рівняння 1)2х²-х-1=0
- 08.08.2018 19:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
2х^2-х-1=0
D=1+4*8=9=3^2
x1=(1+3)/4=1
x2=(1-3)/4=-1/2
Ответ: -1/2;1.
- 09.08.2018 19:27