Складіть рівняння кола діаметром якого є відрізок МК якщо М(-3;4), К(5;10)
- 05.09.2018 01:50
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х₀=(-3+5)/2=1
у₀=(4+10)/2=7
R²=(5-(-3))²+(10-4)²=8²+6²=100
Уравнение окружности
(х-х₀)²+(у-у₀)²=R²
(x-1)²+(y-7)²=100
- 06.09.2018 15:00