Автомобіль проїхав першу половину шляху зі швидкістю 60 км/год. Шлях що залишився половину часу він їхав зі швидкістю 80 км/год, а другу половину часу - зі швидкістю 100 км/год. Знайти у кілометрах за годину середню швидкість руху автомобіля.
- 19.08.2018 00:24
- Математика
Ответы и объяснения 1
V(cp2)=(V2+V3)/2=(80+100)/2=90 км/ч---->
скорость на второй половине пути.(равные отрезки времени)
(S/2)/ V1+(S/2)/ V(cp2)=S/ V(cp)
(S/2)/60+(S/2)/90=S/V(cp)--->V(cp)=72 км/ч
- 19.08.2018 17:08