У султана двогорбих верблюдів було в 3,5 разів менше, ніж одногорбих. Скільки у султана було одногорбих верблюдів, якщо відомо, що їх на 15 більше, ніж двогорбих?
- 10.09.2018 10:05
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х+15--одногорбих
3,5х--двогорбих
3,5х=15+х
3,5х-х=15
х=6
6+15=21
- 11.09.2018 02:21