- У сашка було 33 наліпки із зображенням бетмана а із зображенням машини на 9 наліпок більше усі наліпки він розклеяв у альбом по 5 шт на кожну сторінку. скільки сторінок альбому заповнив хлопчик?
- 20.07.2018 20:26
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 33 + 9 = 42 (н.) - с изображением машины.
2) 33 + 42 = 75 (н.) - всего наклеек.
3) 75 : 5 = 15 (стр.) - заполнил страниц.
Ответ: Саша заполнил 15 страниц. альбома.
- 21.07.2018 17:03