Сума третього й дев'ятого членів арифметичної прогресії дорівнює 16 знайти суму перших 11 членів цієї прогресії
- 22.10.2015 18:52
- Математика
Ответы и объяснения 2
Согласно свойствам прогрессии (если ,я,конечно,не ошибаюсь)
а3 + а9 = а1 + а11 = 8
Сумма первых одиннадцати членов
Sn = n * (a1 + an) / 2
S11 = 11 * 8 / 2 = 44
- 23.10.2015 14:07