На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили на 39 м тканини більше,ніж на осінні.Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта і скільки на зимові,якщо тканини на одне зимове і одне осіннє пальто затрачали порівну?
- 02.09.2018 04:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
100-87=13 пальто разница
39÷13=3 м ткани уходит на 1 пальто
3×87=261 м на осенние пальто
3×100=300 м на зимние пальто
- 03.09.2018 17:24