За три дні машина проїхала 1000 км. Скільки кіломет-
рів проїжджала машина щодня, якщо за перші два дні
вона подолала 604 км, а за другий і третій — 724 км?
Розв’яжи задачу алгебраїчним методом.
- 18.08.2018 15:34
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 1000-604=396 км - проехала за 3-й день
2) 724-396=328 км - проехала за 2-й день
3) 604-328=276 км - проехала за 1-й день
- 19.08.2018 23:43
Ответ: 276км, 328км, 396км.
1) 100-724=276(км)-за первый день.
2)604-276=328(км)-за второй день.
3) 724-328=396(км)-за третий день.
- 20.08.2018 07:15