Ціна хустинки 1/6 від 480 грн , а ціна шарфа 3/8 ціни хустки . на скільки гривень дорожча , ніж шарф ?
- 02.08.2018 00:09
- Математика
Ответы и объяснения 2
480/6=80 грн - платок
80/8*3=30 грн - шарф
80-30=50 грн
Ответ: на 50 грн дороже
- 03.08.2018 13:57