Учні всіх початкових класів школи виготовили для блогодійного ярмарку 468 поробок.Кожний клас приніс по 23 іграшки та по 29 картинок. Скільки окремо іграшок та картинок було виготовлено для ярмарку?
- 03.09.2018 15:59
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 23 + 29 = 52(іграшок і виробів)- у одного класу
2) 468 : 52 = 9 (класів) було
3)23 * 9 =207(іграшок)4)29 * 9 =261(виробів)
- 05.09.2018 00:58