Від пристані вирушили одночасно в протележний напрямок 2 катери через 3 год відстань між ними становила 168 км знайти швидкість рухудругого катера якщо швидкість першого дорівнює 25 км год
- 28.08.2018 00:58
- Математика
Ответы и объяснения 1
3*25=75 км- пройшов перший катер, 168-75=93 км- пройшов другий катер, 93/3=31 км год
- 29.08.2018 00:59