При діленні натурального числа х на 6 в остачі отримали 3. Чому дорівнює остача від ділення 3х на 6?
А.;
Б.3
В.2
Г.1
Д.0
- 06.08.2018 04:34
- Математика
Ответы и объяснения 1
3 в остатке так и останется.
Например, х = 27 3х = 3 * 27 = 81
27 : 6 = 4 (ост. 3) 81 : 6 = 13 (ост. 3)
Вiдповiдь: Б.3.
- 07.08.2018 16:42