Миколі та івану разом 23 роки , івану та андрію 24 роки, а миколі та андрію -25 років . Який вік настаршого хлопця?
- 02.09.2018 19:14
- Математика
Ответы и объяснения 2
Микола +Іван = 23
12 + 11 = 23
Іван+ Андрій = 24
11 + 13 = 24
Микола + Андрія = 25
12 + 13 = 25
Відповідь: Найстарший – Андрій 13 років.
- 03.09.2018 02:05
Микола — М, Иван — И, Андрей — А.
1. М+И = 23, И+А=24, М+А=25
М+И+И+А+М+А = 23+24+25
2(М+И+А)=72
М+И+А=36
2. 23+А = 36
А = 13
3. М +13 = 25
М= 12
4. 12 + И = 23
И = 11.
Старший — Андрей, ему 13.
- 04.09.2018 14:40