ПОМОГИТЕ!
Задача 1
Пісок перевозили двома вантажівками. Машини зробили однакову кількість рейсів і разом перевезли 56т піску. Скільки тонн піску перевезла кожна машина, якщо на одну з них щоразу навантажували 6т піску, а на другу - 8т?
Задача 2
Пісок перевозили двома вантажівками. Машини зробили однакову кількість рейсів,однак друга машина перевезла на 8т піску більше, ніж перша. Скільки тонн піску перевезла кожна машина,якщо на першу машину щоразу навантажували 6т піску, а на другу- 8т?
- 11.09.2018 06:55
- Математика
Ответы и объяснения 1
Задача1 8+6=14т (грузится на 2 машины)
56/14 =4 (рейса сделала каждая машина)
4*6=24 тонны перевезла 1 машина
4*8=32 тонны перевезла 2 машина
Задача2: 8-6=2 тонны разница в грузоподьёмнсти
8/2 =4 рейса делала вторая машина а значит и первая, так как работали одинаково.
4*8 =32 тонны вторая перевезла
4*6 =24 тонны первая
- 12.09.2018 11:27