Допоможіть розв`язати задачу. Сквер має прямокутну форму. Його довжина дорівнює 50м, а ширина 20м. Дві п'ятих площі скверу займає ігровий майданчик, а решту відведено під дерева й кущі. Знайди площу відведену під дерева й кущі?
- 11.07.2018 08:32
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) S= 20*50=1000 м.кв 2) 1000*2\5=400 м.кв 3) 1000-400=600 м.кв 600 м.кв под деревья и кусты
- 12.07.2018 15:53