За першу годину велосипедист пройшов 5/17 шляху,за другу 4/17. Відомо,що за 2 години він пройшов 27 км. Який шлях усбого пройшов велос-т?
- 08.08.2018 01:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
За два часа он прошел: 5/17 + 4/17 = 9/17 пути
9/17 пути это 27 км => весь путь равен: 27*17/9=51 км
Ответ 51 км
- 09.08.2018 20:28