Мама зібрала 8 жовтих яблук і 19 червоних. Вона давала трьом дітям щодня по яблуку. На скільки днів вистачило цих яблук?
- 27.09.2018 13:31
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8+19=27 (яб.) - жовтих и червоних.
2) 1×3=3 (яб.) - трьом дiтям за день
3) 27:3=9 (дн.)
Ответ : на 9 днiв вистачило цих яблук.
- 28.09.2018 00:16